Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

Ławki betonowe

Wygodne i wytrzymałe ławki betonowe
Co sprawia, że swój wolny czas chcemy spędzać w parkach? Spacer po parku daje nam możliwość napawania się kojącą zielenią, oderwania się od wielkomiejskiego szumu i zgiełku, odpoczynku sam na sam z ulubioną książką… Aby zielony skwer jak najlepiej spełniał swoją rolę i wiernie służył mieszkańcom, nie może zabraknąć w nim funkcjonalnych elementów małej architektury. Perłą w koronie zewnętrznego wyposażenia niewątpliwie są ławki, na których możemy odpocząć, napić się kawy, podumać i zrelaksować się przy lekturze.

Ławki parkowe betonowe – producent najwyższych lotów
Wyposażenie outdoorowe powinno spełniać wiele rygorystycznych norm – stanowić ozdobę przestrzeni, zapewniać użytkownikom wygodę oraz skutecznie opierać się działaniu zmiennych warunków pogodowych. Wszystkie wyśrubowane standardy spełniają wysokiej klasy ławki betonowe. Producent wyposażenia parków, skwerów, ogrodów i zewnętrznych stref budynków użyteczności publicznej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów szukających sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań. Proponowane przez nas ławki parkowe betonowe wykonane są z doskonałej jakości materiałów, z dbałością o najmniejszy nawet detal – przyciągają spojrzenia i stanowią atrakcyjne dopełnienie przestrzeni miast i miasteczek. Doskonale sprawdzają się zarówno w miejskich parkach, skwerach i ogrodach, jak również na prywatnych posesjach.

Estetyczne ławki betonowe – producent dbający o detale
Minimalistyczny, pozbawiony zbędnych ozdobników design, a może klasyka, która nigdy się nie dezaktualizuje? Szeroki wybór betonowych ławek parkowych inspirowanych najróżniejszymi stylami daje niemal nieograniczone możliwości do aranżacyjnych popisów. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, proponujemy ławki betonowe zarówno w klasycznej formie, jak i bardziej nowoczesnych kształtach – z oparciem lub bez. Z dumą możemy przyznać, że każda dostępna u nas ławka betonowa jest małym dziełem sztuki, które na długo zachowuje swój estetyczny wygląd. Ławki betonowe parkowe osadzone są na mocnych, stabilnych podstawach ze zdobieniami lub bez nich. Betonowe stelaże urozmaicone są siedziskami i oparciami zbudowanymi z drewnianych listew. Akcenty z drewna iglastego dodają projektowi lekkości oraz naturalnego uroku.

Ławki betonowe na niepogodę
Wyposażenie ogrodów, placów i parków codziennie musi mierzyć się z czynnikami, które w długofalowej perspektywie mogą prowadzić do niszczenia jego powierzchni. Ławki parkowe betonowe sprawdzonego producenta skutecznie opierają się działaniu zmiennych warunków atmosferycznych (deszczu, promieniowania ultrafioletowego, mrozu). Zastosowanie do produkcji ławek wysokiej jakości betonu płukanego gwarantuje najwyższą odporność na czynniki zewnętrzne oraz urazy mechaniczne. Co więcej, ławki betonowe są ciężkie, a co za tym idzie – zachowują pełną stabilność na każdym podłożu. Ławki parkowe betonowe dostępne w rozbudowanym katalogu nie wymagają skomplikowanego montażu i dodatkowego kotwienia.