Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

Osłony drzew

Wytrzymałe osłony drzew
Czym byłyby miasta i miasteczka, gdyby zabrakło w nich zielonych terenów? Drzewa dające odrobinę kojącego cienia w czasie upalnych dni, kwitnące feerią barw kwiaty dodające kolorytu szarym ulicom, zielone skwerki sprzyjające odpoczynkowi i trawniki przełamujące szarość betonu sprawiają, że nawet w wielkomiejskiej scenerii możemy poczuć bliskość Matki Natury. Aby drzewa, zielone płuca filtrujące spaliny emitowane przez tysiące samochodów poruszających się codziennie po mieście, jak najlepiej spełniały swoją funkcję i cieszyły oczy przez wiele lat, należy odrobinę o nie zadbać. Pomogą Państwu w tym osłony drzew dostępne w naszym sklepie.

Osłony drzew – w trosce o środowisko naturalne
Drzewa i rośliny odgrywają istotną rolę dla naszego samopoczucia oraz zdrowia. Miejskie drzewa potrzebują szczególnej troski i opieki. Aby rozwijały się prawidłowo – wymagają rzetelnej ochrony. Z myślą o inwestycjach, w których
zieleń zajmuje ważne miejsce, stworzyliśmy specjalną kolekcję osłon na drzewa. Oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane, funkcjonalne i niezwykle estetyczne osłony drzew, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Proponujemy osłony na drzewa o różnych kształtach i wysokościach, dzięki czemu każdy z Państwa może wybrać te, które najbardziej odpowiadają jego indywidualnym potrzebom i wymaganiom. Nasze produkty są odporne na uszkodzenia i działanie czynników atmosferycznych. Chronią system korzeniowy drzew przed zniszczeniem, a jednocześnie gwarantują roślinom prawidłowy rozwój. Proponowane przez nas osłony drzew są na tyle uniwersalne, aby bez problemu wpisać się w rozmaite przestrzenie, zarówno te nowoczesne, jak i retro oraz na tyle atrakcyjne wizualnie, by upiększyć miejską architekturę. Każda dostępna u nas osłona na drzewa jest produktem, który wyróżnia się doskonałą jakością wykonania z dbałością o najmniejszy nawet detal, a także atrakcyjnym, minimalistycznym designem.

Stalowa osłona drzewa niezniszczalna dla kapryśnej pogody
W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów. Jak nikt inny wiemy, że produkcja wyposażenia dedykowanego zewnętrznym przestrzeniom wymaga sprawdzonych metod i zastosowania odpowiednich materiałów. Każdy produkt dostępny w naszej szerokiej ofercie za nic ma sobie działanie zmiennej aury. Nie inaczej jest z osłonami drzew. Niech nie zwiedzie Państwa minimalistyczna, delikatna forma. W parze z subtelnymi kształtami idzie bezwzględna trwałość w każdych warunkach. Wszystkie prezentowane w katalogu osłony drzew zbudowane są z malowanej proszkowo stali – wysokogatunkowego metalu, który w wymagającym, zewnętrznym środowisku zdaje egzamin celująco. Stal wyróżnia się wysoką odpornością na urazy mechaniczne, a dodatkowo nie niszczeje i nie odkształca się pod wpływem mrozu, promieniowania ultrafioletowego, wilgoci i wysokiej temperatury. Mogą mieć Państwo pewność, że osłona drzewa nie pokryje się nieestetycznymi, rdzawymi plamami. Każda osłona drzewa dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym oraz grafitowym.