Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

Stojaki rowerowe

Funkcjonalne stojaki na rowery
Coraz większa rzesza osób świadomie rezygnuje z przemieszczania się po mieście samochodem na rzecz bardziej ekologicznego i zdrowszego rozwiązania – jeżdżenia na rowerze. Wsiadając na rower zamiast do samochodu, wyświadczamy małą przysługę Matce Naturze, dotleniamy się i spalamy kalorie, a jednocześnie unikamy korków. Moda na pedałowanie pociąga za sobą konieczność dostosowania przestrzeni miejskiej do wzmożonego ruchu jednośladów. W większych miastach powstaje coraz więcej ścieżek, wypożyczalni oraz punktów, gdzie można bezpłatnie napompować koła i dokręcić obluzowane śrubki. Wszystkim tym, którzy chcą wzbogacić zewnętrzną przestrzeń o funkcjonalne wyposażenie dla rowerzystów, z wielką przyjemnością przedstawiamy wysokiej jakości stojaki na rowery – niewielki, ale jakże ważny element miejskiej, nowoczesnej infrastruktury.

Stojak na rowery – pewne rozwiązania
Stojaki rowerowe nie powinny zakłócać harmonii miejskiego krajobrazu. Proponowane przez nasz sklep stojaki rowerowe są najlepszym dowodem na to, że element o pozornie czysto praktycznej funkcji może stać się również efektowną ozdobą przestrzeni. Każdy prezentowany w katalogu stojak rowerowy doskonale łączy w sobie dopracowaną estetykę z maksymalną funkcjonalnością. W szerokim wachlarzu dostępnych modeli znajdą Państwo zarówno stojaki na rowery o uniwersalnym, delikatnie dekorowanym kształcie, jak i minimalistyczne projekty, które dopełnią nowoczesnej przestrzeni. Stojaki rowerowe oferujemy w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym lub grafitowym. Różnorodność wykończeń i szeroka gama produktów o zróżnicowanej konstrukcji pozwala na tworzenie ciekawych kompozycji wtapiających się w styl dominujący na danym obszarze. Każdy stojak na rowery dobrze prezentuje się ustawiony pojedynczo oraz w rzędzie z innymi egzemplarzami. Prosta konstrukcja zapewnia wygodę użycia oraz nieskomplikowany montaż. Każdy stojak rowerowy doskonale sprawdzi się jako pojedyncze miejsce parkingowe, a także jako część dużego parkingu rowerowego.

Stojak na rowery, któremu niestraszne są opady i zanieczyszczenia
Stojaki rowerowe dostępne w naszym sklepie zbudowane są z materiałów, które za nic mają sobie zmienną pogodę. W sprzedaży znajdują się modele wykonane z wysokiej jakości stali (ocynkowanej lub malowanej proszkowo), żeliwa oraz betonu. Wszystkie materiały są przystosowane do użytku zewnętrznego i wyróżniają się ponadprzeciętną odpornością na zmienne warunki atmosferyczne (wilgoć, promieniowanie UV oraz skrajne temperatury). Niezależnie od tego, jakie stojaki rowerowe Państwo wybiorą, gwarantujemy, że dokonali Państwo trafnego wyboru.

Stojaki na rowery w trosce o bezpieczeństwo rowerzystów
Niestety, miłośnicy jazdy na dwóch kółkach nierzadko stają się ofiarami złodziei. Z dumą możemy przyznać, że każdy oferowany przez nas stojak na rower to produkt doskonale zabezpieczający pojazdy przed kradzieżą i zniszczeniem. Prosta konstrukcja naszych produktów umożliwia łatwy podjazd i oparcie jednośladu w celu bezpiecznego przypięcia ramy.