Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

Kosze parkowe

Kosze parkowe – producent
Piękna przestrzeń to przede wszystkim przestrzeń czysta, zadbana i uporządkowana. Aby każda wizyta w parku, miejskim deptaku czy na skwerze była dla miejscowych i turystów źródłem niezmąconej przyjemności, obok starannie zaaranżowanych rabat, równo przyciętych trawników, wygodnych ławek umilających spacery i drzewek zapewniających kojący cień nie może zabraknąć koszy na śmieci – niepozornych detali, które mają ogromny wpływ na funkcjonalność i estetykę zewnętrznej przestrzeni. Wszystkim tym, którzy chcą kompleksowo zadbać o zielone tereny i przestrzeń miejską, z wielką satysfakcją przedstawiamy kosze parkowe i uliczne, które spełnią nawet największe wymagania.

Kosze parkowe – producent małej architektury w trosce o ład i środowisko naturalne
Strażnicy porządku, sprzymierzeńcy Matki Natury, a nawet niebanalna ozdoba zewnętrznej kompozycji… Oto nasze kosze parkowe! Producent wysokiej klasy wyposażenia przestrzeni miejskich wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, którzy w kwestii jakości nie uznają kompromisów. Oferowane przez nas kosze uliczne i parkowe to estetyczne i praktyczne elementy małej architektury, które zachęcają do zachowania czystości w miejscach, z których korzystamy całymi rodzinami. W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby i wymagania naszych Klientów, proponujemy kosze parkowe wykonane z wytrzymałych konstrukcji stalowo-żeliwnych i listew malowanych lakierobejcą. Eleganckie, dostępne w rozmaitej gamie kolorystycznej, a do tego starannie wykonane, z dbałością o najmniejszy nawet detal – idealnie wkomponowują się w otaczającą przyrodę. Proste kształty i ciekawe detale naszych koszy nie wpływają negatywnie na estetykę otoczenia, a wręcz przeciwnie – tworzą z nią spójną całość.

Kosze uliczne i parkowe – zakup na lata
W swojej codziennej pracy nie uznajemy kompromisów. Każdy dostępny u nas kosz parkowy doskonale łączy w sobie dopracowaną estetykę, wysoką trwałość i maksymalną funkcjonalność. Dużą zaletą naszych produktów jest wysoka odporność na trudne warunki atmosferyczne i środowiskowe. Mogą mieć Państwo pewność – długotrwała ekspozycja na działanie zmiennej temperatury i promieniowania UV, kontakt z wilgocią oraz urazy mechanicznie nie wpłyną negatywnie na strukturę koszy. Każdy dostępny w szerokim wachlarzu model zbudowany jest z trwałych i odpornych materiałów, które nie znajdują dla siebie konkurencji. Wśród proponowanych przez nas koszy znajdą Państwo zarówno klasyczne pojemniki na śmieci, jak i funkcjonalne modele wzbogacone o popielniczki.

Kosze parkowe – producent wychodzący naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom
Kosze uliczne i parkowe naszej produkcji zaskakują różnorodnością form. Rozbudowany katalog tworzą modele o zróżnicowanym wykończeniu, konstrukcji i sposobie montażu. Zwolenników klasycznych rozwiązań z pewnością zainteresują stalowo-żeliwne kosze parkowe osadzone na słupku przeznaczonym do zabetonowania. W nowoczesne przestrzenie harmonijnie wpasują się geometryczne modele z łączonych materiałów – metalu oraz modnego drewna nadającego projektowi ciepłej nuty.