Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

Kosze betonowe

Niezawodne kosze betonowe
Ważnym czynnikiem kształtującym wizerunek miasta jest jego czystość. Nawet wypielęgnowane rabaty, nowoczesne parki, place zabaw dla najmłodszych i skwery nie będą należycie spełniać swojej funkcji, jeśli mieszkańcy będą zmuszeni spędzać czas wśród papierków, porozrzucanych butelek czy unoszących się na wietrze reklamówek. Prostym sposobem na zaprowadzenie idealnego ładu na wolnym powietrzu jest inwestycja w betonowe kosze na śmieci. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich świadomych osób odpowiedzialnych za czystość w mieście, oferując wysokiej jakości kosze betonowe.

Uniwersalne kosze betonowe – szeroki wybór dla Twojej wygody i estetyki miasta
Proste, pozbawione zbędnych dekorów bryły, klasyczne pojemniki z daszkiem, a może dekoracyjne kosze betonowe? Producent wysokiej jakości wyposażenia zewnętrznych przestrzeni stwarza ogromne pole do aranżacyjnych popisów. W rozbudowanym katalogu znajdą Państwo betonowe kosze na śmieci o zróżnicowanej budowie oraz wielkości. Wśród dostępnych modeli nie brakuje zarówno klasycznych, uniwersalnych pojemników, które harmonijnie wkomponują się w każdą scenerię, jak i oryginalnych, minimalistycznych koszy dedykowanych przestrzeniom zaprojektowanym w nowoczesnym duchu. Oferowane przez nas kosze betonowe z wkładem ocynkowanym na odpady to produkty estetyczne, funkcjonalne i trwałe jednocześnie. Na wygląd proponowanych przez nas produktów wpływają starannie dopracowane detale – ścięte formy, daszki, miedziane albo drewniane akcenty dekoracyjne, czy efektowne zdobienia.

Niezawodne kosze betonowe – producent gwarancją jakości
Jak nikt inny wiemy, że zmienna pogoda jest dla wyposażenia zewnętrznego absolutnie bezwzględna. Wszystkim wymagającym Klientom poszukującym wysokiej jakości pojemników oferujemy betonowe kosze na śmieci o podwyższonej trwałości na czynniki zewnętrzne. Do produkcji koszy wykorzystaliśmy beton płukany – wysokiej jakości materiał ceniony w przemyśle za swoje nieprzeciętne właściwości. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowego, odpowiednio przygotowanego budulca, nasze kosze betonowe za nic mają sobie ulewne deszcze, intensywne promieniowanie UV oraz skrajne temperatury. Pojemne kosze na śmieci zachowają swoją nienaganną strukturę i formę pomimo ekspozycji na czynniki zewnętrzne oraz akty wandalizmu. Wnętrze każdego pojemnika wyłożone jest wkładem ocynkowanym.

Betonowe kosze na śmieci – w prostocie siła!
Kosze betonowe dostępne w naszej rozbudowanej kolekcji wykonane są z betonu – materiału o dużej wadze. Mimo niewielkich gabarytów, kosze betonowe są ciężkie, a co za tym idzie – ściśle przylegają do każdego podłoża. Wybierając produkty naszej marki, nie muszą Państwo zaprzątać sobie głowy skomplikowanym montażem, betonowaniem, przykręcaniem czy kotwieniem pojemników. Każdy wolnostojący kosz jest gotowy do użycia bezpośrednio po postawieniu go na trawniku, chodniku czy płytach. Mogą mieć Państwo pewność, że nawet silny wiatr albo uszkodzenia mechaniczne nie spowodują przewrócenia się kosza.